Batoh Glitner 30L

Jednoduchý, ale funkční batoh na přepravu vašeho vybavení z bodu A do bodu B.

Varianta
Skladem
Kód: 2159/SUL
Značka: Klättermusen
3 060 Kč –34 % 1 990 Kč
Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky
glitner duffelbag 30l sulphur burnt russet 001
3 060 Kč –34 %

O obsahu batohu snadno získáte přehled díky dlouhému zipu. Glitner nabízí funkční řešení, jako je samostatná přihrádka na mokré oblečení nebo jiné předměty, které chcete oddělit od zbytku tašky. Smyčkový popruh na vnější straně usnadňuje připevnění vybavení. Glitner lze nosit v ruce i přes rameno.

Výhody:

 • Ramenní popruh, který lze nastavit tak, aby dokonale padl.
 • Rukojeti na obou stranách pro snadnou manipulaci.
 • Velký otvor na zip pro snadný přístup s prodlužovacím koncem.
 • Vnitřní kapsa pro oddělení mokrého oblečení nebo jiných předmětů.
 • Přední reflexní prvek a potisk loga pro lepší viditelnost.
 • Smyčkový popruh pro připevnění.
 • Cordura Ecomade zesílené dno pro větší odolnost.

Materiál:

 • 255 g/m², 400 denier

 • 60% recyklovaný polyamid, 40% polyamid

 • Produkt bez fluoruhlíku

 

Ochrana proti opotřebení: 

 

 • 355 g/m²
 • 100% recyklovaný polyester
 • potaženo PU

Více o recyklovaném polyamidu, který je použit na výrobu:

Polyamid (Nylon) je syntetické vlákno vyrobené z ropy, vytvářející mimořádně pevnou a všestrannou tkaninu. Používáme jak postindustriální, tak spotřebitelský recyklovaný polyamid.

Spotřebitelský odpad je naší první volbou, protože chceme povzbudit lidi, aby odevzdali své opotřebované výrobky k recyklaci. Spotřebitelský odpad používaný pro recyklovaný polyamid zahrnuje vyřazené průmyslové rybářské sítě, staré koberce a pevné textilie.

Recyklace polyamidu přidává další vrstvu složitosti do výrobního procesu, ale výsledkem je spolehlivá tkanina s dlouhou životností, která je lehká, rychleschnoucí a odolná proti větru a využívá to, co by se jinak stalo odpadem, a zároveň šetří energii a zdroje. Byli jsme první outdoorovou společností, která v roce 2009 použila recyklovaný polyamid v celé naší řadě batohů.

Více o recyklovaném polyesteru, který je použit na výrobu:

Již více než deset let pracuje Klättermusen s recyklovaným polyesterem, který vytváří čistý přínos z hlediska udržitelnosti. Proces recyklace je podstatně méně škodlivý než výroba nového polyesteru, zatímco materiál, který by skončil na skládce, je dobře využit. Tento proces snižuje znečištění vody, vzduchu a půdy a šetří energii ve srovnání s výrobou nového polyesteru a snižuje stávající odpad. Náš recyklovaný polyester je vyroben z postindustriálního odpadu a spotřebitelských PET lahví, což z něj dělá dvojnásobnou výhru. Výsledné tkaniny se nejen shodují s tkaninami vyrobenými z panenského polyesteru, ale předčí je. Náš proces nahrazuje původní zdroje špičkovým know-how, abychom vytvořili širší přínos v oblasti výkonu i udržitelnosti.

 

 

 

Klättermusen je výrobcem propracovaného horolezeckého vybavení. Společnost Klättermusen byla založena v malebné horské vesničce Åre ve Švédsku v roce 1975 za účelem kombinace užitných vlastností a extrémní odolnosti v designech a materiálech šetrných k životnímu prostředí a podporuje outdoorové nadšence v nelítostném počasí a nepředvídatelných situacích.

Průkopnický duch, který původně podnítil Klättermusen k existenci, zůstává jádrem společnosti.

Od zamrzlých arktických hor až po hluboké pralesy, průkopnické inovace Klättermusen poskytují horolezcům, turistům a dobrodruhům po celém světě maximální bezpečnost a pohodlí. 

 

Zpět do obchodu