Packrafting - splněný sen všech dobrodruhů

Packraft je splněný sen všech dobrodruhů. Jen si představte jaká dobrodružství by se dala zažít s lodí, která váží pár kilo a dá se sbalit do batohu nebo převést na kole. To je packrafting - další milník ve volnosti a svobodě.

Moderní materiály nám nabízejí stále odolnější a lehčí materiály k výrobě vybavení a tím boří limity našich dobrodružných představ. Ve vodáckém sportu zaznamenal velký pokrok právě packrafting. Jedná se o loďky a vybavení, které je extrémně lehké a sbalitelné, ale zároveň dostatečně odolné. Nabízí nám tak možnost si loď přibalit téměř kamkoli a nemuset řešit složitou logistiku tak jako tomu bylo dříve. 

Do svého e-shopu jsem koupil packraft MRS Micro L. Jeden z nejuniverzálnějších packraftů s hmotností kolem 4 kg. Vzal jsem si ho na výlet k řece Orlici a jsem z toho naprosto nadšený. Jak výlet vypadat se můžete podívat na mém youtube kanále Outdoormaniak.

Packraftingu zdar!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení