Čelovka Intensity 280

Výkonná čelovka se svítivostí 280 lumenů a nastavitelným světelným kuželem s dosvitem 15-85m.

Skladem
Kód: 2433
Značka: Lifesystems
999 Kč
Kategorie: Čelovky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.09 kg
Výkon: 280 lumenů
Dosvit: 15 - 85 metrů
? Baterie: nabíjecí vestavěná baterie
Počet LED: 1 x bílá, 2 x červená
Hmotnost: 90 g
Rozměry: 62 x 40 x 36

Intensity 280 Head Torch je výkonná čelovka se svítivostí 280 lumenů a nastavitelným světelným kuželem s dosvitem 15-85m. Nabízí 7 přepínatelných světelných módů, které pokryjí vaše požadavky při kterékoliv aktivitě. Čelovka splňuje certifikaci voděodolnosti IPX6.

Vlastnosti, obsah balení:

  • 280 lumenů
  • Nastavitelný světelný kužel 15-85m
  • Vysocevýkonná CREE XPG3 S2 bílá LED dioda
  • 2x 5mm červená LED dioda
  • 7 módů + SOS signalizace
  • Certifikace pro voděodolnost IPX6
  • Nabíjecí Lithium-ion baterie (součástí balení)
  • USB nabíječka je součástí balení
  • Indikátory stavu nabití
  • Životnost baterií až 110h / nabití

Značka Lifesystems je součástí rodiny značek Lifemarque, kam dále patří značky Lifesystems, LittleLife a MountainPaws. Sídlo společnosti a celá výroba je umístěna ve Velké Británii.

Lifesystems je profesionální ochrana a vybavení do přírody. Doplňky, bez kterých žádné dobrodružství není bezpečné. Své produkty společnost Lifemarque vyvíjí již přes 25 let. Své inovativní myšlení věnuje Lifesystems do sortimentu jako termoizolační fólie, lékárny a lékárničky, účinné repelenty a další systémy ochrany.

 

HISTORIE

"Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně pohyboval mimo běžné turistické trasy. Jednoho dne, daleko od civilizace, jsem se vážně poranil. Naštěstí se nablízku nacházela lékařka, která mě kvalifikovaně ošetřila pomocí podomácku sestavené lékárničky. Kladl jsem si otázku: „Jak by to asi dopadlo, kdyby se mnou nebyla?“ Po návratu domů jsem začal v roce 1989 za pomoci oné lékařky spolu s týmem uznávaných odborníků na expedice a krizovou medicínu vyvíjet první britské cestovní lékárničky. Od té doby za pomoci nejnovějších výzkumů a poznatků z této oblasti neustále pracujeme na tom, abychom dodávali expediční vybavení na špičkové úrovni, které vám umožní vydat se vstříc těm nejdrsnějším dobrodružstvím světa".

Mark Cobham, zakladatel

Dnes je Lifesystems součástí 50-ti členného týmu vývojářů a skutečných expertů na cestování. Dodává se do specializovaných prodejen ve více než 40 zemích světa. Jelikož náš tým často a rád podstupuje výzvy a pravidelně se vrhá do nových dobrodružství, víme, jak má správné vybavení pro nouzové situace vypadat a fungovat, to nám můžete věřit...

Zpět do obchodu